Koncept SK

5 kroków do wymarzonej sylwetki

Twój cel – pierwsza konsultacja

Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzimy dokładny wywiad, pogadamy szczerze o twoich celach, marzeniach, problemach i motywacjach. Wysłuchamy, odpowiemy na wszystkie pytania, czasem otrzemy łzy, bo wiemy, że czasami bywa trudno.
Zrobimy pomiar składu ciała, dzięki czemu dowiemy się, co siedzi w środku. Sama waga to za mało, by skutecznie prowadzić Cię do celu.
Czy jest problem z tkanką tłuszczową? A może warto wzmacniać mięśnie, bo jest ich zdecydowania za mało? Czy pijesz odpowiednią ilość płynów? A może zatrzymujesz za dużo wody metabolicznej? Czy jesz za dużo, a może wręcz za mało przez co bardzo spowolniłaś metabolizm?
Obejrzymy skórę, ocenimy poziom tego okropnego cellulitu, który psuje humory wielu kobietom w Lublinie. Ocenimy, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do naszych urządzeń i zabiegów, abyś czuła się absolutnie bezpiecznie w naszym Studio.

Nasza wiedza i doświadczenie

Gdy już dowiemy się, czego najbardziej pragniesz, dobierzemy odpowiedni program treningowo-zabiegowy. Dopasujemy się do Twojego stylu życia, czasu, chęci, motywacji i pieniędzy.
Zaplanujemy cały proces, abyś schudła zdrowo, bezpiecznie, a do tego przyjemnie. Zrobimy wszystko, aby organizm był przygotowany na cały proces, spalał tłuszcz, a nie mięśnie.
Do tego będziemy wspierać podczas całego procesu – dbać o odpowiednie parametry ćwiczeń i zabiegów, motywować, wspierać, gdy będzie ciężej. Co tydzień – dwa tygodnie widzimy się na konsultacji i pomiarach, aby monitorować Twoje sukcesy i korygować ewentualne błędy.

Dobre żywienie = sukces

Gdy już rozpoczniesz cały proces przeprowadzimy również konsultację dietetyczną, poznamy Twoje dotychczasowe nawyki i zmienimy je na lepsze. Wyliczymy ile kcal powinnaś zjadać dziennie, aby organizm czuł się bezpiecznie i nie spowalniał metabolizmu, ale rozkręcał go z całą siłą. Przekażemy i omówimy zalecenia, schemat żywieniowy, a gdy będziesz potrzebować dokładniejszej pomocy (choćby w chorobie), przygotujemy indywidualną dietę. Zawsze podpowiemy jakieś ciekawe przepisy, damy patenty jak pić więcej wody i dlaczego to jest tak ogromnie ważne. W końcu jak będziesz ćwiczyć czy wykonywać zabiegi mamy sporo czasu na pogaduchy 🙂

Zabiegi intensywne

Wiemy, że przychodzą momenty w życiu, kiedy trening i dieta nie wystarczają i nadal pozostają miejsca oporne. Są sytuacje, gdy poza Studio kobietom udało się sporo schudnąć, ale ich ciała pozostawiają wiele do życzenia i nadal nie czują się pewnie i seksownie. Są mamy po ciąży, które pomimo powrotu do wagi, mają rozstępy, osłabione mięśnie czy mocno rozciągniętą skórę na brzuchu. Są osoby, które wcale nie mogą trenować, bo problemy z kręgosłupem wykluczają jakąkolwiek aktywność. A może po prostu czeka nas jakaś wyjątkowa sytuacja w życiu i chciałybyśmy po prostu przyspieszyć to gubienie centymetrów.
Wtedy wkraczamy my – prawie całe na biało 🙂 W naszych Gabinetach Prestiżu (mamy AŻ 3) możemy pomóc mocniej rozprawić się z cellulitem, wiotką skórą, opornymi na gubienie tłuszczu miejscami (boczki, bryczesy, dół brzucha), oznakami upływającego czasu na twarzy i ciele. Nasze zabiegi podwójne są mordercami centymetrów. To my się pocimy, a wy leżycie na wygodnym łóżku, słuchacie muzyki, plotkujecie lub czasem nawet śpicie 🙂